Добавить пансионат / Вход для пансионатов
Черное море
Лазурное, Херсонская область
Добавить отзыв
Ксюша 21.08.2018
Відпочивала на початку серпня 2018 року. Хочу залишити відгук про Арт Даніель. При чому адекватний відгук, а не як тут люди писали, про черги, про туалети, про дітей. По-перше, ніяких черг біля умивальників та душових немає і це при тому, що всі номери були зайняті. Кожен приходить з пляжу в різний час і окрім душових з гарячою водою є ще й літні. Ніхто "по пятах не ходить" як тут писали. Якщо Віктор запитав, чого я сумна, то це вже розцінювати як по пятах ходить? )))) - Ну, такий брєд пишуть вічно чимось незадоволені люди. Я відпочивала 10 днів і всі ці дні не замикала кімнату ні на хвилину. Вранці, щоб повітря заходило до кімнати і було свіженько, коли прийти з пляжу, так само з обіду, а вночі - само собою. Отож і вентилятор не доводилось включати. І нічого в мене не пропало. Я не закликаю залишати відкритою кімнату))))Але кому треба крема для засмаги і пару шортів? Ну це смішно! Банкомат в Лазурному є, так що кошти можна знімати собі по чуть хоч щодня на потреби і не переживати, що хтось дістане з-під матраса купу грошей))))) Їсти! - питання вирішилось, як тільки зайшла на територію. Є кухня, де готують домашню їжу. Смачно і ситно. Гарні порції і фантазія меню у повара. На кухні можна варити самому. Щодо чистоти! Люди, якщо ви чистоплюї, то вам не треба їхати на будь-яку базу взагалі, бо це само собою передбачає багато відпочиваючих і не всі, на жаль, є порядними. Я впевнена, що ті, хто писав про павуки в самих вдома бажає кращого)))) Метуть і миють вже в 6 ранку. Так що не треба слухати коментарі про вонь ітп, інакше сидіть вдома на стерильному унітазі і нікуди не їдьте))). Раз тут багато писали про туалети, то я і свій додам коментар. Там вам і турецький туалет і унітаз і сільський туалет, на будь-який смак, як то кажуть))) А запах деколи дійсно є. Та не так критично, як тут вже розписали. Стільки людей, що працівник не в силах після кожного заходити і терти шваброю. Мебель нова. І там не стілець і тумбочка, як всюди, і одяг в сумках лежить, а є шкафчик з вішалками, шкафчик з поличками, шухлядкою і великим дзеркалом і ще кухонна тумбочка з найнеобхіднішим посудом. Постіль виглажена, чиста. Ліжко зручне, спина не болить. Якщо мінуси є, то господарі про це самі знають і працюють. Дякую, за розуміння і допомогу в день від'їзду.
Ответить
Татьяна 07.08.2018
Напишу что не так а все остальное было нормальным. Итак туалеты чистые но вонь стоит как только подходишь ко второму корпусу. я понимаю много людей и все такое но на заправкахт и в платных туалетах тоже сотни людей а разве там воняет? Неужели нельзя купить какое то средство или обычной хлоркой жидкой обработать это же кошмар или чаще производить уборку. санузел это первое на что люди обращают внимание, смысл в новой и хорошей мебели если там на УЛИЦЕ возле туалета уже роза ветровт стоит. Второе- на холодильниках такой слой пыли сверху, что их точно не протирали с начала лета. и видно на высоте глаз. Все остальное было хорошо
Ответить
Елена 24.07.2018
Отдыхали с мужем в начале июля. Условия хорошие, комната просторная, кровати удобные, есть необходимая мебель. Кухня, туалеты, души- все чисто!!! Да есть иногда шум от детей. Но если вы приехали на море, а не сидеть в комнате, то вы его не заметите. Одно из плюсов - это близкое расположение к морю, по прямой 5-7 минут, через центральный рынок 10-15 минут. Виктору большое спасибо за уют и чистоту, приедем ещё!!!
Ответить
таня хмельницька обл. 03.07.2018
моя сімя відпочивала в Арт-Даниель (серпень 2017). ми залишились дуже задоволені, віктор приємна людина, турбується за усіх своїх гостей. кімнати дуже зручні, усе необхідне в кімнаті є . кухня... гості залишають в холодильниках продукти які потрібно викинути, залишають включену воду, помиють посуду, мойку залишають брудну. (люди, прибирайте після себе, віктор тут нідочого. ) туалети чисті, душові чисті, прибиральниця молодець. територія велика, є де посидіти з шашликом і кавою, є невеличкий дитячий майданчик ( що теж дуже важливо), але наші люди цікаві, діти бігають з раненька до ночі по усій території, віктор робить дітям зауваження (правельно), усі відпочіваючі мають одинакові права на відпочинок, можливо хтось захворів, хтось заснув, а діти підносять шум. ( розрахована тиха година), (можна батьки своїх дітей на цей час заспокоїти ). я багатодітна мама , знаю що пишу. А так, усе просто супер. Віктору удачі і добросовісних відпочивальників...
 Частное домовладение Арт-Даниель
 Частное домовладение Арт-Даниель
 Частное домовладение Арт-Даниель
Ответить
Галина 11.08.2018
А если дети сели за стол поиграть домино тихо надо подбегать и разгонять их при етом говорить "што ети девочки меня бесят". С детьми лучше туда не ехать.
Ответить
Сергей 08.07.2018
"діти бігають з раненька до ночі по усій території, віктор робить дітям зауваження (правельно)" Так на то они и дети. Это же не исправительная колония. Не рекомендую для отдыха с детьми.
Ответить
таня хмельницька обл. 11.07.2018
на 2-3 години в день, дітей можна заспокоїти, для цього є на задньому подвірі дит. майданчик.
Ответить
Марина 29.06.2018
Отзыв Очень хорошо отдыхали три года подряд, приедим ещё.
Ответить
Регина 20.06.2018
Люди не кидайте гроші на перед. Це шахрай!!!!!! Сьогодні я попала (вислала передоплату і все телефони вимкнені).
Ответить
Виктор 25.06.2018
Села батарея в мобильном, через 2 часа подключаюсь, очень много пропущеных звонков от мужа Регины, уже написали заявление в полицию, ...
Предоплату вернул в тот же день.
Ответить
Регіна 29.06.2018
А чого коли ми намагалися повернути гроші нам представник банку сказав, що гроші вже зняті з рахунку (просто не потрібно обманювати людей).
Ответить
Наташа 01.07.2018
Вам пришли деньги, тогда все сами виноваты.
Ответить
николай 05.06.2018
обновите пожалуйста цены на этот сезон, 2018 год
Ответить
Регина 20.06.2018
Це шахрай!!! Не ведіться. Я сьогодні попала.
Ответить
Вознюк Наталья 10.07.2018
Никогда не говорите о человеке плохо, если Вы его не знаете, отдыхаю всей семьёй у Виктора уже 10 лет, добросовестный, честный, порядочный человек...
Ответить
Виктория 07.07.2018
Регина, зря Вы так. Виктор очень хороший человек и мухи не обидит. А с Вами произошло, видать, недорозумение! Три года отдыхаем, никаких проблем!!!
Ответить
Василина 23.05.2018
Цікавить відпочинок в вас - 2 дорослих, 2 дітей - 7 років і 5. 2-х місний номер+ одне ліжко для дитини
На липень які ціни на номер з вигодами?

Чекаю.
Дякую.
Ответить
Мирослава зі Львова. 22.04.2018
Відпочивали у вас в червні 2017р. В загальному все сподобалось. Плануєм знову до вас вже цього року у червні.
Ответить
Дмитрий 27.03.2018
На этой базе отдыхали три раз, но последний в 2017 меня очень разочаровал! Ремонт в номерах не делали со дня открытия, старые оборванные обои и скрипучие кровати. На кухне половина газ конфорок не работает. Если раньше Виктор не мешал отдыхать и всячески помогал, то в этот раз ходил по пятам и учил жизни моих родителей, жену и ребенка. Раньше Виктор развивал "Арт-Даниель", делал пристройки, устанавливал беседки, ценил каждого отдыхающего, но со временем все изменилось в худшую сторону! За эти деньги можно найти множество других, гораздо лучших вариантов! Больше сюда ни ногой!!!
Ответить

Добавьте свой отзыв про Частное домовладение Арт-Даниель

Имя не может быть пустым(Только если хотите получить уведомление на свой вопрос. Адреса почты на сайте не публикуются!)
Отзыв не может быть пустым


Загрузить
фотографию
  • Уважаемы посетители сайта, отзывы публикуются после премодерации (обычно по прошествии двух суток).
  • Большая просьба, воздерживаться от использования в отзывах БОЛЬШОГО КОЛИЧЕСТВА ЗАГЛАВНЫХ БУКВ.
  • Не стоит писать отзывы состоящие из 2-3 слов, гораздо более интереснее другим посетителям сайта узнать ваш опыт посещения данного пансионата(как позитивный, так и негативный).
  • Желательно удержаться от вопросов о наличии свободных номеров на какую-либо дату (у владельцев пансионата не всегда есть возможность вовремя вам ответить).
  • Запрещается использовать нецензурные выражения, оскорбление других пользователей по умственным, половым, расовым, возрастным и другим признакам.
  • Вопросы о цене задавайте напрямую администрации пансионатов (иногда хозяева пансионата не успевают уведомить администрацию сайта об изменении цен).
  • Заранее продумайте и сформулируйте еще раз то, что вы хотите сообщить другим посетителям или администрации пансионата.Лазурное. Температура воды
валюта
Цены в долларах и евро приведены только для сравнения!
Цены на отдых

Расстояние до моря
Цена (грн)
от до
Дополнительно


Конкурс Курортных романов
Конкурс "Курортных романов"
Развлечения
Развлечения
Фестивали
Фестивали
Цены на рынке
Цены на рынке
Недвижимость у моря
Недвижимость у моря
Солнечные водонагреватели Сhromagen (Израиль)
Солнечные водонагреватели бесплатная горячая вода 0971721400