Черное море
Лазурное, Херсонская область

Пансионат и детский оздоровительный лагерь Прибрежный / Отзывы отдыхающих

Ольга 09.03.2020
Сейчас находимся в поиске лагеря для детей нашего класса. Мой сын был в Прибрежном два раза. Но это было в младшей школе. Ему тогда очень понравилось. Сейчас будем договариваться о группе деток. Рада, что лагерь постоянно модернизируется. В Прибрежном сейчас отличные поля для футбола, волейбола, баскетбола. Есть татами для единоборства. Это все рядом с морем. Ведь там первая линия. Думаю, Максиму и подростком понравится, так как ему понравилось в его шесть лет.


Ольга 25.02.2020
Скільки людей, стільки і висновків. Моя дитина перебувала три рази в Прибрежному. Ще з малечку. Мені сподобалась можливість бути поряд, адже там є пансіонат і для дорослих недалеко. Сину сподобалось і перший раз і другий, і третій. На кінець зміни сльози на очах від того, щр треба їхати... Гарні вожаті, чудове планування заходів. Спортивне поле чудове! Море, перша лінія. Поїдемо знов, сподіваюсь!


Ольга 18.01.2020
Що можу сказати про табір, моя дитина два роки підряд їздила до цього табору! З плюсів гарне харчування, власний пляж, охороняється територія, можливість перебувати з дитиною та території табору є готельні номери для дорослих, якщо вам повезе ваша дитина буде в новому корпусі з гарних умовах! Тепер про мінуси половина корпусів потребують капітального ремонту, важаті не відповідальні студенти педагогічного коледжу (курять разом з дітьми більш старшого віку) охорона відрізняє їх від дітей тільки по формі! А тепер найстрашніше - медичне обслуговування!!! Перший раз 2018 коли моя дитина була в таборі, був лікар педіатр і це плюс, але коли поїхали у 2019 про педіатра і мови не було((( Разом з моїм сином поїхала і моя похресниця, якій десь на 3 день перебування стало погано, за рішенням медсестер дитина отруїлася! Симтоми зняли, через декілька днів Карінці знов стало погано, весь цей час в дитини трималася температура 37- 37.5, Карінку дотримали до кінця заїзду, тут як на голках поїхали зустрічати дітей з поїзда! І тут почалося саме страшне, коли я побачила Карінку в неї був живіт як увагітної на 6 місяці, поїхали в лікарню зробили УЗД та аналізи - діагноз Гострий лімфобласний лейкоз!!! Невже в таборі неможна було направити дитину в Скадовськ на обстеження, або визвати лікаря!!! Якби Карінці зразу поставили діагноз то ступінь ураження кісткового мозку булаб набагато меншою, а не 89 відсотків((( Такщо якщо відправляєте дитину в цей табір то їдьте разом з нею