Черное море
Лазурное, Херсонская область
ИСТОРИЯ ПРОСМОТРОВ

Пансіонат Галичина

Адрес: Пров. Будівельників 2, Лазурное, Херсонская область, Скадовский район
GPS: 46.075, 32.514
на берегу
есть парковка
есть интернет
детская площадка
можно заказать питание

Пансіонат має два корпуси, в яких є (1, 2-х, 3-х і 4-х місні номери), в яких житлові умови відрізняються. Покращені номери облаштовані сучасними та комфортними меблями, сантехнікою, кондиціонерами, холодильниками та телевізорами. Номери економ класу забезпечені меблями, телевізорами та холодильниками. У кожному номері є душ, туалет та балкон.
Пансіонат має свою їдальню та забезпечує відпочиваючих різноманітним смачним харчуванням.

Наявний власний безкоштовний пляж з шезлонгами та стаціонарними парасольками (до ваших послуг також є рятівники, WC та медпункт)
У вартість проживання включено:
1) проживання в комфортних номерах з телевізором, холодильником та власним санвузлом (покращені номери також обладнані кондиціонерами);
2) 3-х разове харчування у їдальні, яка розташована на території пансіонату (за бажанням);
3) безкоштовний пляж з шезлонгами та стаціонарними парасольками (до ваших послуг також є рятівники та медпункт);
4) користування всіма зручностями, розташованими на території пансіонату, яка знаходиться під постійною охороною (волейбольний та дитячий майданчики). Стороннім особам вхід на територію пансіонату заборонено;
5) доступ до мережі Інтернет.

У пансіонаті працює ввічливий та кваліфікований персонал, дуже уважний до потреб відпочивальників. На власній пляжній зоні, що знаходиться поруч із закладом, пансіонат забезпечує гостей шезлонгами та парасольками. Охочі до активного відпочинку також знайдуть заняття до душі. До їх послуг є волейбольний майданчик, більярдний стіл та настільний теніс. Батьки зможуть розважити дітей на майданчику з гойдалками, що знаходиться на території пансіонату.

Цены на отдых 2020

2-х місний, 3-х місний,

Покращені номери облаштовані сучасними та комфортними меблями, сантехнікою, кондиціонерами, холодильниками та телевізорами. У кожному номері є душ, туалет та балкон.

Цена за 1 место
Май
Июнь 500 грн.
Июль 500 грн.
Август 500 грн.
Сентябрь 500 грн.
Туалет в номере
на берегу
Душ в номере
есть телевизор
есть холодильник
есть кондиционер
есть парковка
детская площадка
есть интернет
можно заказать питание

1, 2-х, 3-х, 4-х місні номери економ класу

Номери економ класу забезпечені меблями, та холодильниками. У кожному номері є душ, туалет та балкон.

Цена за 1 место
Май
Июнь 300 грн.
Июль 300 грн.
Август 300 грн.
Сентябрь 300 грн.
Туалет в номере
на берегу
Душ в номере
есть телевизор
есть холодильник
есть парковка
детская площадка
есть интернет
можно заказать питание
питание включено

Отзывы про Пансіонат Галичина :

Руслан Чорноус 04.08.2020
Відпочивали сім’єю у даному пансіонаті з 19.07.2020. Велика територія (з алеями сосон та лаванди), чисто, затишно, акуратно, є парковка, дитяча площадка. Територія повністю обгороджена та під охороною. 5-10 хвилин до моря, 10 до ринку. Адміністрація привітна, з розумінням ставиться до прохань, номери чисті та у комплектуванні, велетенська подяка Заряні за турботу. Є можливість замовити їжу в пансіонаті. Велика подяка повару Юлі за дуже смачні, ситні страви. Наступного року знову до вас. Дякуємо за чудовий відпочинок, гостинність, щедрість і щірість !!! Хай у Вас все буде добре та у всьому щастить! До зустрічі. Рекомендуємо всім!!! З повагою Руслан.


Все отзывы - 1