Черное море
Лазурное, Херсонская область

Пансионат Ванесса / Отзывы отдыхающих

Oleh 20.08.2019
Условия ужас!!!!!! Люди потрудитесь за неделю до отдыха и найдете без проблем отличный номер за такие же деньги или ниже. Это конура собачья, а не комната. Как можно заселять в такие условия людей??? Лена у вас совести ноль.

Наташа і Варвара 17.08.2019
Я з дочкою отдихали в Лазурному і зупинились в пансіонаті Ванесса. Нам все сподобалось, рекомендую. Привітні чудові люди там працюють. Харчувались там, дуже смачно. Як будемо планувати на наступний рік відпочинок то тільки в Ванессі.

Альона 27.07.2019
Відпочивала з друзями в 2018 році з дітьми, умови за такі гроші жахливі, стіни хоч би освіжили, в номері запах сирості. Хозяйка Альона привітна і хороша людина, а от поварка , тільки возмущалася що їсти тільки варять, що газ закінчився швидко. Нам не було приємно це слухати. Більше ніколи туди не поїдемо, і знайомим не раджу.

Александр 25.07.2019
Только приехали с Лазурного. Отдыхали в Ванессе! Все супер! Хозяева добрые отзывчивые люди. Отношение к нам, было как к своим родственникам). Бронировали заранее на двоих, приехали в троем! Думали будет проблема! Отнюдь, мгновенно и с душой все решилось. Есть все для хорошего отдыха. Самое главное это их человеческое и доброе отношение к людям. Спасибо вам Лена за прекрасный отдых. Ждите нас в следующем году)

Наталя 25.07.2019
Номери тісні і маленькі, неприбрані, території майже не має, білизна різнокольорова, штучна та неякісна. Все на території дуже понищене, кухня малесенька. Люди яким сподобалося напевно ніде ніколи не були. Це найгірший номер за все життя скільки подорожуємо Україною. В Лазурному можна знайти чудове житло за такою ж ціною.


Ксения 22.07.2019
Перший раз поїхали з чоловіком в Лазурне, їхали самостійно на своїй машині, випадково потрапили до пансіонату Ванесса. Які чудові там люди!!! Зустріли як своїх! , Запропонували прохолодні напої з дорогои. Хазяйка пансіонату Альона запропонувала варіанти житла, всюди навіть в економ варіантах чиста постіль є кондиціонер вай-фай зона ловить всюди, є телевізори які 100%працюють) ми відчули себе як вдома!!! Тітка Валентина так готує як в ресторані, але найголовніше це атмосфера!!!! Дякуємо вам за зручний відпочинок, за смачну їжу, таких як ви мало, завжди залишайтеся такими чудовими ????????????

Светлана 13.02.2019
Здраствуйте. Скажите пожалуйста сколько будет стоить номер на 4 человек:2 взрослых и 2 детей 9 и 13 лет. Приблизительно 16,06,2019 года.