Черное море
Лазурное, Херсонская область

Частное домовладение Mandarin / Отзывы отдыхающих

Євген 07.08.2021
Знімали номер на 5 чоловік на другому поверсі. Номер відразу не сподобався бо дуже тісно. Кімнати за площею норм а кухня і коридор не для товстих (та й худим не дуже розженешся). В туалет щоб зайти мені доводилось нагинатись ( я 182 см.) бо хтось пошкодував ще два ряди цегли покласти.
Бронювали номер наперед, але ми його не бачили, на сайті немає фото цього номера і в який вас номер поселять - як кому пощастить. Хоча я знаю, що в лівому крилі будинку зручніший і просторніший номер.
Кухня вміщає одну людину- реально 1,5 м. кв.
Лайфхак хто буде готувати їжу - беріть з дому свою електроплитку бо те що там стоїть то якийсь муляж, вона ледве гріє. А так, то посуду вистачає. Три кастрюльки, три сковорідки (кращеб одна але тефлонова). Водичка з крана дивовижно якісна її можна пити сирою - це плюс. Мінус це напор. Щоб чайник набрати треба запастись терпінням. Холодильник нормальний 170 см. Мікрохвильовки немає - це мінус. Зате є два телевізори з аліекспресу. В одній кімнаті більш менш є каналів які не покодували, а в іншій одні російські (а какая разніца, адиннарод...).
Ремонт в номерах це шедевр - наче кудись сильно поспішали і зробили всі малярні роботи за один день. Воно ніби й дрібниця, нам же там не жити; але в цьому прослідковується відношення до гостей.
Двір дійсно зелений, є дерева, квіти. От тільки двір той малесенький - мінус. Бесідка за нашим номером не числилась (хоча там так душно, навіть вечором). Розміщення пансіонату дійсно дуже зручне. Є парковка на декілька авто.
Вай-файом не користувались він висне. Чи швидкість мала чи навішали на один модем всіх - незнаю. 4G бере добре.
Висновок один - ціни щороку зростають а якість послуг на місці. Так як попит на відпочинок в Лазурному значно перевижчує пропозицію.
Бажаю всім гарного відпочинку!

Частное домовладение Mandarin 26.05.2021
Добрый день, наш номер 38 066 143 58 44

Кира Попова 29.03.2021
Юлия, а у вас не осталось номера телефона?

Кира Попова 29.03.2021
Добрый день, как к вам дозвониться?