Черное море
Лазурное, Херсонская область

Пансионат Золотой берег / Отзывы отдыхающих

Наталія 24.07.2021
В цьому році я відпочивала разом з чоловіком в пансіонаті «Золотий берег». Незважаючи на те, що відпочинок пролетів дуже швидко, але у нас залишилось море позитивних вражень. Це, в першу чергу розташування: зразу на виході з бази джарилгацький залив, далі 5-7 хв. море, можна вийти на косу, а можна на перелив чи на сам острів. Сподобалася доглянута зелена територія пансіонату. Літній відпочинок саме у таких природних умовах для нас, міських мешканців, необхідний для відновлення енергетичних сил і позитивних емоцій. Саме це ми відчули, перебуваючи в зелені лугу та затінку дерев.
Харчувались в їдальні – їжа завжди свіжа, смачна, навіть можна сказати, що дієтична. Порції достатньо великі та різноманітні, а на вечерю, традиційно, свіжа випічка.
Будиночки відповідають фотографіям, вони розташовуються так, що ніхто нікому не заважає.
Всі зручності на вулиці: санвузол чистий без сторонніх запахів. Душові кабінки просторі та зручні, а після 19 години завжди є гаряча вода.
Поряд з базою працюють магазини з самим необхідними промисловими та продуктовими товарами. Біля бази розташована каса по замовленню квитків на автобус, а також зупинка для автотранспорту міжміського сполучення. І незважаючи на те, що пансіонат знаходиться недалеко від центрального ринку та набережної (від розважальних заходів), у цьому куточку природи завжди комфортно і лише спів пташок порушує тишу цього місця відпочинку.
Окремо висловлюємо подяку адміністрації пансіонату за увагу, за спілкування, за розв’язання поточних питань стосовно комфортного проживання та відпочинку. Таке враження, що персонал намагається по максимуму догодити кожному гостю. Тихий, затишний куточок для сімейного відпочинку. На території «Золотого берегу», дійсно, відпочиваєш.
ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА ПРИЄМНИЙ ВІДПОЧИНОК!
РЕКОМЕНДУЄМО!

Слава Самохина 21.05.2021
Добрый день. Мы были два года подряд в начале августа. Людей хватает, сужу по столовой, заполнена практически вся, бывает 1-2 столика свободных. А так территория очень большая и сложно определить сколько отдыхающих. Контингент мамы с детьми, семьи с детьми, пенсионеры, чуть-чуть молодёжи.