Черное море
Лазурное, Херсонская область

Частное домовладение Елизавета / Отзывы отдыхающих

Олеся 13.08.2018
Відпочивали у Олі і Петі в липні 2018. Ми зупинялись в звичайних номерах. Кухня, душ та туалет загальні на 10-11 кімнат. З плюсів: затишне подвіря, багато зелені; все чисто і охайно - на подвірї, в туалетах, душових. З мінусів - доволі шумно, бо багато відпочиваючих і шумно працює насосна станція; на кухні є дві плити, але працювала нормально лише одна на дві камфорки, тому часто були черги; на кухні немає електрочайника та мікрохвильової печі, тому все доводилось готувати і гріти на плиті, а тому знову таки ж - довго. Цінова політика доволі цікава - Петя з кожними відпочиваючими домовляється окремо: я тільки Вам за таку ціну і тому прошу нікому не казати, що так дешево, бо всі платять більше. А потім виявляється, що це ти платиш більше за інших. Хоча замовляєш житло наперед, а інші просто заселились в пустуючі номери. Це я до того, що тут Вам ще не Європа, а тому домовлятись наперед не має сенсу (знижки не отримаєте, але можете переплатити). Можна просто приїхати, приглянутись на місці і це може вийти дещо дешевше. Цього року вільних місць було повно - майже на кожних дверях висять обяви. Загалом зупинятись тут можна, але якщо у Вас є можливість, то краще доплатити і взяти люксові номери.


Ольга 13.08.2018
Отдыхали семьей первый раз в Лазурном с 30.07.18-11.08.18, жильё за ранее на бронировали. Случайно попали в частное домовладение Елизавета. Спасибо огромное Оличке и Пете за шикарный отдых. Очень добрые, отзывчивые и очень хорошие хозяева. Всем советую «Елизавету «. Приезжайте, не пожалеете)В следующем году планируем приехать снова.


Татьяна 18.08.2018
Отдыхали в"Елизавете"с 30 июля по 11 августа 2018г. Спасибо Олечке и Пете за гостеприимство и отличные условия для хорошего отдыха. Приедем на следующий год из Кривого Рога.

Аня 05.07.2018
Только вернулись с отдыха. Огромное спасибо Оле и Пете за шикарный отдых с не менее шикарными условиями и отношением. В Лазурном отдыхали первый раз. Ехали не бронируя заранее жилье, но нам очень повезло узнать о частном домовладении Елизавета и в следующем году встречайте Харьков снова!


юрий 04.07.2018
Отдыхали в июле 2017, в коттедже. Спасибо Пете и Оле, очень понравилось. Чисто, уютно, новая мебель, хорошие номера.